O nas

LILIO to wyjątkowe produkty tworzone przez wyjątkowych ludzi - wyłącznie ręcznie robione wyroby produkowane na Podkarpaciu na południu Polski. Współpracujemy z rzemieślnikami i artystami, którzy kochają to co robią, dzięki czemu powstają produkty z duszą, które wnoszą do domów, mieszkań i biur ogromną dawkę pozytywnej energii. Takie właśnie są nasze produkty. Takie właśnie jest LILIO.

 

NASZA HISTORIA

Nasza historia to tak naprawdę historia miejsca, z którego pochodzimy i z którego pochodzą nasze produkty. To niezwykłe miejsce od lat kojarzone jest z produkcją wyjątkowych produktów, znanych i cenionych na całym świecie. Tak. Zgadza się. Krośnieńskie szkło jest cenioną marką rozpoznawaną od Nowego Yorku w USA, przez Tokyo w Japonii po Sydney w Australii. To nie nasza zasługa.

To zasługa wyjątkowych ludzi, którzy wiedzę o produkcji szkła czerpali często od swoich bliskich - rodziców, krewnych, wujków. Ci z kolei otrzymali ją od swoich, gdyż wiedza ta przekazywana jest z pokolenia na pokolenie. I tylko dzięki temu w naszej okolicy mamy wciąż tak wielu hutników i rzemieślników, którzy o produkcji wyrobów ze szkła mogliby opowiadać godzinami. My tylko jesteśmy garstką ludzi, którzy się tutaj urodzili i wychowali, i którzy chcą dostarczać te wyjątkowe wyroby do Waszych domów, oddalonych od nas czasami o setki a nawet tysiące kilometrów. 

W naszym sklepie oferujemy wyselekcjonowane przez nas, wyjątkowe dekoracje i prezenty produkowane głównie przez artystów i rzemieślników w naszej okolicy. Znajdziecie tutaj wspaniałe dekoracje ze szkła jak świeczniki, puchary czy bombki choinkowe. Oferujemy również piękne figurki dekoracyjne aniołów - gwarantujemy, że tak cudowne figurki aniołów w internecie kupicie wyłącznie u nas. Mamy dla Was również cudowne ręcznie robione świece ozdobne  o niesamowitych kształtach i kolorach.

Staramy się poszerzać ofertę nawiązując współpracę z kolejnymi lokalnymi manufakturami, dzięki czemu nasza oferta z każdym miesiącem będzie coraz większa. Nasze produkty to wyroby najwyższej jakości, produkowane wyłącznie ręcznie, w małych nakładach i wyłącznie przez polskich artystów i rzemieślników. Nasza oferta to wyroby z duszą, o czym przekonacie się jak tylko otworzycie od nas przesyłkę.

Jeśli będziecie w okolicy zachęcamy gorąco do odwiedzenia naszego miasta - Krosna, oraz okolic. Koniecznie odwiedźcie Muzeum Podkarpackie, w którym poznacie jak bogata jest szklana historia naszego miasta. Wybierzcie się też do Centrum Dziedzictwa Szkła, które pokaże Wam jak ciężka i wymagająca jest praca hutnika czy rzemieślnika, poczujecie czym piec hutniczy z temperaturą tysiąca stopni oraz sami spróbujecie wydmuchać szklaną bombkę. To genialne miejsca, w których spotkacie fantastycznych ludzi i na pewno nie będziecie się nudzić.

Mieliśmy okazję odwiedzić te miejsca z naszymi gośćmi, którzy swoimi doświadczeniami dzielą się na naszym blogu. Sami również dużo podróżujemy. Regularnie do miejsc nam bardzo bliskich czyli w pobliskie Bieszczady i Tatry, a od czasu do czasu w miejsca całkiem odległe.

Są wśród nich miejsca, które odwiedzamy regularnie, gdzie zawsze czekają na nas bliscy przyjaciele jak Warszawa, Poznań czy Kraków. Są również i takie, do których trafiamy po raz pierwszy, które zawsze urzekają nas swym pięknem krajobrazu, swoją kuchnią i w których zawsze poznajemy wspaniałych ludzi, słuchamy ich historii, odkrywamy jak wiele nas łączy mimo, że czasami dzielą nas tysiące kilometrów.

Każdy taki wyjazd to osobna historia, którą chętnie się dzielimy poprzez wpisy na blogu oraz posty na naszych profilach, na które gorąco zapraszamy.


 


LILIO - kim jesteśmy

LILIO - kim jesteśmy

LILIO - kim jesteśmy

LILIO - kim jesteśmy

 

WYPRZEDAŻ

Zestaw błękitna perła  -  100 mm 6 szt bombki choinkowe szklane

Zestaw błękitna perła

100 mm 6 szt   6 kpl
Promocja
Nowość
Wyprzedaż

54,00 PLN 36,00 PLN

Zestaw brązowy błysk -  100 mm 6 szt bombki choinkowe szklane

Zestaw brązowy błysk

100 mm 6 szt   4 kpl
Promocja
Wyprzedaż

54,00 PLN 36,00 PLN

Biały szpic choinkowy -  28 cm bombka choinkowa szklana

Biały szpic choinkowy

28 cm 1 szt   4 szt
Promocja
Nowość
Wyprzedaż

39,00 PLN 29,00 PLN

Zestaw bordowy błysk -  100 mm 6 szt bombki choinkowe szklane

Zestaw bordowy błysk

100 mm 6 szt   2 kpl
Promocja
Wyprzedaż

54,00 PLN 36,00 PLN

Używamy cookies - więcej